Fiat bude na autosalonu v Paříži představovat na 2500 čtverečních metrech velmi zajímavé exponáty.
Nejlepší místo v expozici Fiatu bude vyčleněno pro rodinu modelů Panda v různých verzích: silná a divoká verze "100 HP", ekologická verze "Panda Panda", Panda 4x4, Panda Cross, Alessi Panda a Panda Monster. Další důležitý prostor bude věnován Grande Puntu a jeho verzím "Need for speed", "Emotion" a ve verzi vybavené novým motorem 1,4 16V Starjet. Zajímavostí je, že všechny tři modely budou vybaveny systémy Hi-Fi Interscope a Blue&Me vyprodukované společně Fiatem a Microsoftem.
Další část věnovanou životnímu prostředí budou reprezentovat Multipla Multi-Eco a koncept Panda Panda. Na stánku Fiatu budou ještě vystaveny modely Croma pro rok 2007 a Sedici.
Foto: Fiat Group
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.