Velmi nemilá zpráva dorazila od organizačního výboru Rally Kostelec nad Orlicí
Vzhledem k tomu,že se nepodařilo získat potřebná povolení k uspořádání 7.MATRIX M.V.RALLY 2014,ukončil Organizační výbor rally přípravy sportovního podniku.
Oficiální žádost zrušení v kalendáři FAS AČR byla dnes odeslána na FAS AČR. Děkujeme všem,kteří se podíleli na přípravě.
Je nám to velmi líto.
Za OVR Václav Krejsa
Soutěž byla velmi oblíbená, měla skvělé tratě a skvělé počasí. Pravdou je, že bylo občas až moc horko ale to k rally patří. K tratím lze říct, že byly rychlé ale technické, servisní zázemí v bývalých kasaránách velmi odpovídající a hlavně nadšený tým pořadatelů. Bohužel zastupitelstva a samosprávy obcí, které povolují průjezdy rally jejich obcí a situace v rallysportu tomuto nepřeje. Pevně ale věřím, že čas problémy odnese a Rally Kostelec nad Orlicí opět bude v kalendáři sprintového mistrovství a K4 Poháru.
//
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.