Stejně jako v loňském roce, tak i letos se uskuteční zimní Walašská rallyšou EVO IV. Silvestr Mikuláštík i tento rok zachoval stejný formát soutěže jako loni, a tak se 21. listopadu můžete ve Valašské Bystřici těšit na závody, a hlavně na pohodové setkání s automobilovými závodníky.
Pro účastníky z řad závodníků je připravena nová rychlostní zkouška, kde více než 70% povrchu tvoří šotolina a o zábavu tak bude postaráno.
Program zimní Walašské Rallyšou EVO IV:
-dva průjezdy rychlostní zkouškou Rally (70% šotolina)
-rychlostní zkouška "osmičky" (kolem balíků slámy)
-rychlostní zkouška motokáry
-rychlostní zkouška šlapací autíčka
-rychlostní zkouška čtyřkolky
-rychlostní zkouška trenažér (playstation)
Chceme pozvat soutěžní jezdce k účasti. Vzhledem k omezenému počtu volných míst dostanou přednost ti, co se v minulosti zúčastňovali prvních Rallyšou. Závěr setkání a vyhlášení výsledků proběhne tradičně na chatě Silvestra Mikuláštíka.
Zváni jsou samozřejmě i diváci a to v hojném počtu. O zábavu je předem postaráno.
Pro soutěžní jezdce: V případě zájmu o účast kontaktujte pořádajícího Silvestra Mikuláštíka na mailu silvero@seznam.cz
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.