Někomu se opět podařilo nafotit katalog se zatím nepředstavenou Toytou FT-86. Sportovní vůz by se měl představit již velmi brzy.
Snímky se objevily na fóru fanklubu tohoto (zatím neexistujícího) vozu. Katalog ukazuje snímky novinky z důležitých úhlů, zejména zepředu, ale menší fotografie ukazují i záď vozu.
Jde o základní verzi vozu, který jsme před několika dny viděli v upravené verzi Modellista. Tvary základní, červené varianty jsou výrazně střízlivější, přesto však zachovávají značkou dávku sex-appealu. Třetí zobrazený snímek zobrazuje designové pakety.
Bohužel, součástí skenu nejsou technická data, ač se v katalogu jistě nachází. Novinka by se měla představit za pár týdnů na autosalonu Tokio.
Foto: FT86club.com
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?