V temných rumunských dálavách se cosi děje. Naznačuje to sada uniklých snímků s novou Dacií Hamster.
Dacia hodlá podle všeho přijít na trh s hybridem. Dokazují to snímky z vývojových dílen této značky.
Prototyp zachycený na snímcích je celý ověšen značkami upozorňujícími na to, že tohle není "obyč" Dacia, tohle je hybrid. Jen tak michodem, co myslíte, jde o jeden vůz v různých stádiích rozpracování, nebo o dva různé prototypy? Větší zadní světla na jednom z nich jsou evidentně nalepená.
Podled po sukýnku jasně odhalí, kde je pravda - na zadní nápravě se nachází elektromotor, který rozděluje výkon mezi obě kola. Jaký bude spalovací motor, nevíme. Na zádi se sice objevila nálepka 1,5 dCi, ale máme tomu věřit? Také neočekáváme, že by se ve výrobě objevily solární panely na střeše. Nebo Dacia překvapí?
Půjde opět o superlevný vůz? Nebo tentokrát už bude muset Dacia s cenou nahoru? Představení očekáváme v domovině Renaultu, tedy na podzim v Paříži.
Fotky pocházejí z fóra DaciaClub.ro
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?
Máte-li rádi řízení a sportovní vozy, jistě dříve či později narazíte na otázku, jak skloubit tuto vášeň s tím, že čas od času potřebujete také prostornější auto. Toto BMW by mohlo být řešením, jedná se o velice schopný a rychlý stroj, který díky karoserii typu liftback hravě odveze i větší předměty či dvě děti. Jako vždy to však není tak jednoduché a je nutné dělat mírné kompromisy, jaké?