Při pracích na focení nového luxusního Hyundaie, nástupce současné Sonaty, uniklo několik snímků ven, podívejte se tedy na vzhled nového Korejce.
Sonata zatím není na trhu dlouho, ale poločas obměny korejských vozů je nižší než u evropské konkurence, proto se nelze divit, že nástupce přichází již po pěti letech.
Nová Sonata bude o kus odvážnější než její předchůdce, který se už tak oproti tomu svému velmi vylepšil.
Opticky velmi mohutný vůz měl být podle původních informací dalším sedanem z liniemi kupé, snímky tomu ale příliš nenasvědčují.
Vzhledem k pokročilé fázi vývoje bychom se představení mohli dočkat už poměrně brzy.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?