DTM od začáítku letošní sezony vysílá každou session (od testů až po závod) online na stránce www.dtm.de v eteru FUNRADIA, kde můžete naživo slyšet co se právě děje na trati.
Pro poslední závodní víkend organizátoři DTM tuto službu více rozšířili a to na na online vysílání 24 hodin denně (po dobu 3 dní). V průběhu celé sezony vysílání probíhalo jen od startu dané session až po její skončení.
O tomto víkendu tedy můžete poslouchat od prvního testu DTM až po poslední doplňkový závod. Na programu závodního víkendu jsou: DTM, Formula 3 Euro Series, Porsche Carrera Cup, Seat Leon Supercopa, ADAC VW Polo Cup a Formula BMW ADAC Championship.
Je tedy co poslouchat!
Víkendem vás budou provázet Stefan Moser a Björn Widmann a bude možné poslouchat živé rozhovory, hudbu a aktuální dění na trati. Závod pak budou již tradičně komentovat Burkhard Bechtel a Stefan Heinrich.
POZOR!!! Jen v německé mutaci stránky www.dtm.de
Příjemnou zábavu přeje AUTO NEWS NETWORK
Foto: dtm.de
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.