Japonské Mitsubishi vytvořilo koncept, jenž zkombinuje velmi dobré dovednosti v terénu a přitom bude plug-in hybrid. Podívejte se na jeho první snímek.
Premiéru si novinka s názvem Ground Tourer odbude na letošním pařížském autosalonu. Z prvního snímku zahaleného ve tmě vidíme do sportovna střižený crossover s výrazným spoilerem. Novinka má nabídnout solidní jízdní vlastnosti, a to jak v terénu, tak na běžné silnici.
Ground Tourer se stane další evolucí designérského stylu Dynamic Shield, který známe například z aktuálního SUV Outlander. Automobilka slibuje, že koncept nabídne funkční krásu, silný motor a kvalitní řemeslné zpracování.
Nejvíce podstatnou zprávou je fakt, že Ground Tourer využije plug-in hybridní pohon. Naopak skoro nikdo netuší, zda chystaná novinka nahradí nějaký současný model v nabídce. Víme jen to, že nová generace modelu ASX to nebude, na ní se totiž již delší dobu pracuje.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.
Do další recenze dorazila spalovací verze aktuální generace „céčka“ v praktické karoserii kombi, navíc s nájezdem necelých 50 tisíc kilometrů. S podobným nájezdem se hravě dostává pod hranici milionu, přestože původní cenovka byla výrazně vyšší. Jak si ale vede moderní interiér s velkým displejem? A neubírá snížený podvozek na komfortu?