Ferrari touhle speciální F12 slaví se zákazníky

Ferrari F12 Berlinetta Singapore 50th Anniversary Edition
Ferrari F12 Berlinetta Singapore 50th Anniversary Edition, foto: Scuderia Ferrari
ar2 19. srpna 2015 13:09
Sdílej:

Je to tak, i Ferrari oslavuje nezávislost Singapuru, k tomuto výročí připravilo speciální F12 Berlinetta.

 

Dne 9. Srpna oslavil Singapur 50. Výročí nezávislosti. Země o rozloze města patří mezi důležité trhy Ferrari. Proto není divu, že tamní dealer nenechal toto významné výročí jen tak být. K této příležitosti upravil F12 Berlinetta.

Mohli bychom říci, že udělal „vlastenecký tuning“. Auto nalakoval v barvách národní vlajky. Karoserie v rudé Rosso Singapore doplněná o bílý pruh skvěle ladí s doplňky z programu Tailor Made, tedy s bílými koly.

Červenou a bílou najdeme po vzoru zevnějšku i v interiéru. Součástí úpravy je i vyšitá lví hlava na hlavových opěrkách, nebo plaketa „Singapore 50th Anniversary Edition 1/1“ na prazích a volantu.

Stalo se
Novinky
Zřejmě nejde o aprílový žert: Yugo má být znovu postaveno pod srbsko-německým vedením. Autorem návrhu je srbský designér Darko Marčeta. Počáteční návrhy ukazují vůz s klasickými prvky Yugo v moderním stylu.

Legenda se vrací: Yugo chystá velký comeback?

V rámci aktuálního trendu oživování retro ikon se na scénu vrací Yugo, bývalý balkánský bestseller, který si vysloužil kultovní status, ale také označení "nejhorší auto na světě". Nyní se objevily první náčrty nového modelu, který by měl spatřit světlo světa v roce 2027. Tento malý vůz s klasickým spalovacím motorem slibuje návrat legendy.

Novinky ze světa EV
BMW Vision Driving Experience (VDX)

BMW VDX: Elektrická bestie s více než 1 000 koňmi se už testuje? +VIDEO

BMW posouvá hranice elektromobility a dokazuje, že extrémní výkon nemusí znamenat nekontrolovatelnou sílu. Na Auto Shanghai představí koncept „Vision Driving Experience“, který ukáže, jak lze obrovský výkon zkrotit pro maximální jízdní dynamiku.

Novinky ze světa EV
Kia EV4 (2025)

První FOTO nové Kia EV4: Plně elektrické EV přichází jako sedan a kombi

Kia odhalila první snímky svého nového elektromobilu EV4, který přichází jako součást rozšiřujícího se portfolia značky. Tento model je postaven na pokročilé platformě E-GM a 400voltové architektuře, což by mu mělo zajistit dojezd přes 600 km na jedno nabití. Cena modelu se očekává od 40 000 eur (cca 1 milion korun).

Novinky ze světa EV
Vytuněná Tesla model Y od CarLab

Tesla model Y Juniper v dravé úpravě. Asi nejhezčí verze vůbec

Tesla model Y Juniper byla představena teprve nedávno. Už se ale našla společnost, která si ji vzala do parády a přetvořila ji v tento vytuněný klenot. Jde o společnost CarLab(Hong Kong)Detailing & Customization. Jak se vám líbí?