Toyota Supra, auto které zná nejeden motoristický fanda. Nyní se začíná potichu mluvit o další generaci tohoto legendárního vozu. Fotografie, které máme k dispozici, ukazují možnou podobu nové Supry.
Hlavní inženýr automobilky Toyota Tetsuya Tada řekl: „Existuje mnoho možností, jak přetavit studii v sériový model. Naše automobilka uvažuje o dalším sportovním modelu, tentokrát o trochu větším než je 86.“
Další ze zaměstnanců z vysokých míst pronesl, že „Toyota chce mít celkem tři sportovní modely a alespoň jeden kabriolet“.
Není tedy pochyb o příchodu dalšího sportovního modelu a příchod nové Supry by byl určitě dobrým krokem. Lze tak očekávat, že se dočkáme Toyoty Supra v karoserii kabriolet. To jak by případně mohl vypadat nám lehce přiblížil X-Tomi design.
Zdroj: X-Tomi design
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?