Renderované snímky vozu 365 Turin nejsou oficiálním dílem automobilky z Maranella. Svou vizi nového vozu představil australský designer David Williams.
Williams dodal pouze renderované obrázky své studie. K technice vozu se nijak nevyjádřil, takže můžeme pouze tipovat jaký model v nabídce by měl 365 Turin nahradit.
Z profilu vozu je patrné, že předek je příliš nízký pro instala ci motoru pod přední kapotu. Pro uložení motoru "uprostřed" vozu však chybí nasávací otvory pro přívod vzduchu pro chod a chlazení motoru. Je však pravděpodobné, že Williams ke své studii přistupoval pouze z pohledu designera a techniku, ani "realizovatelnost" vozu neřešil.
Tento oblíbený městský crossover prošel v loňském roce spolu se Scalou drobnou omlazovací kúrou. Dnes se zaměříme na Kamiq a to hned v nejvyšší výbavě Monte Carlo. Proti svým konkurentům boduje vnitřní prostorností, snadným ovládáním a také nízkou spotřebou. Vše má ovšem svou cenu, která v tomto případě není zrovna nízká. Otázka tedy zní, zda-li není lepší volbou Scala, která je ve stejné výbavě a motorizaci levnější.
Zvýšené kombíky jsou fantastickým příkladem toho, jak jsou vlastně všechna SUV zbytečná a právě proto je mám tak rád. Dnes testované Volvo nabídne kvalitnější materiály uvnitř, než minule testovaný Mercedes GLE, světlá výška je vyšší než u Kodiaqu a výbavou dokáže konkurovat luxusním německým limuzínám. To vše za podobnou cenu ekvivalentně ojetého trojkového Superbu Scout, který je o úroveň níž. Má to vůbec nějaký háček?