Kupé Kia na prvních snímcích

GT
GT, foto: Kia Motors
Marek Litzman 9. září 2011 12:58
Sdílej:

Kia na autosalonu ve Frankfurtu představí ve formě produkci blízkého konceptu své kupé se čtyřmi dveřmi a pohonem zadní nápravy.

Přestože na internet již prosákla sada fotografií, které vidíte ve fotogalerii, Kia stále o novince, kterou představí ve Frankfurtu, zarytě mlčí.

Neznáme tak ani jméno nového sedanu s liniemi kupé. Na zádí však vidíme nápis GT, říkejme ji tedy Kia GT. Mělo by se jednat o sportovně laděný vůz, k čemu přispívá také klasická koncepce s motorem vepředu a pohonem zadní nápravy.

Vůz by měl ukazovat novou designovou notu, která má být pro budoucí Kie typická.

Na další detaily si budeme muset počkat do Frankfurtu.

Témata:
Kia
Stalo se
Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.

Novinky
BMW Speedtop

BMW Speedtop (2025) bere dech. Toto krásné kombi půjde skutečně do výroby

BMW na prestižním festivalu elegance u jezera Como představilo vůz, který bere dech. Nový model Speedtop navazuje na loňské koncepty a tentokrát nepůjde jen o výstavní kus – limitovaná série 70 vozů s osmiválcem pod kapotou míří do výroby. Design, luxus a výkon v unikátním shooting braku, který si ale běžný smrtelník nekoupí.

Novinky
Toyota Aygo X (2025)

Stylovější, silnější, úspornější. Toyota Aygo X z Kolína překvapila hybridem a technikou z Yarisu

Nejmenší model Toyoty dostal to, co u městských vozů nevídáme – silný full-hybridní pohon. Omlazené Aygo X nejen že výrazně posílilo, ale nově nabídne i techniku z větších modelů a lepší výbavu. A to všechno dál vyrábějí čeští dělníci v Kolíně.