Před pár dny jsme vám představili facelift Mazdy 3. Dnes tu máme video ukazující tento vůz v pohybu. Není to sice reklama ve stylu Zoom-Zoom, ale alespoň si můžeme prohlédnout, jak bude facelift vypadat v provozu.
Pár dní zpět jsme přinesli článek s popisem některých úprav, na které se v inovované Mazdě 3 můžeme těšit.
A dnes je tu video, které nám tento vůz představí v plné kráse. Jenom doplním, že k dispozici bude celkem pět motorů s výkony v rozmezí od 80kW do 135 kW. A USA se pravděbodobně bude také dodávat zážehový čtyřválcový motor 2.5l.
Jako doplňky můžeme zvolit například Bose audiosestavu, Bluetooth handsfree nebo sportovní anatomická sedadla.
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.