Znáte Smart? Takové to pidiautíčko s pidimotůrkem a adekvátním pidivýkonem? Tak to jste asi ještě neviděli tohoto nabušeného prcka. Dal si závod s Ferrari F430 a dopadl víc než skvěle. V čem tkví tajemství?
O Ferrari F430 se nedá říct že by bylo pomalé. Nesmí však proti němu stát příliš silný soupeř.
Tunerovi se podařil nevšední kousek. Pod zadní kapotu miniautíčka Smart nacpal motor ze silné motorky Suzuki GSXR1000 o výkonu kolem 180 koní.
To je 3x tolik co v sérii. Stačí to na zdolání stovky pod 4 sekundy. Ve vyšší rychlosti bych tím nechtěl jet, ale na opravdové odpichy od semaforu je to optimální vůz.
Klamat tělem tak skvělým způsobem nedokáže ani Chameleon.
Mini Cooper S není nejlevnější ani nejrychlejší hothatch na trhu, přesto patří mezi ty nejžádanější. Důvod je jednoduchý – styl, charisma, tradice a jízdní projev. Nestojí málo, ale jako 2 roky stará ojetina s nízkým nájezdem už může začít dávat smysl.
Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.