Italský motocyklový závodník Valentino Rossi ze stáje Ducati zřejmě nebude kvůli přetrvávající léčbě zraněného ramene k dispozici pro první testy letošní sezony v Malajsii na začátku února. Informaci v úterý přinesla agentura Reuters.
Rossi musel na operaci ramene v listopadu loňského roku a léčba neprobíhá podle plánu. \"Doufal jsme, že se budu cítit o něco lépe. Je to každopádně velká výzva dát se do únorových testů do pořádku. Bude to závod s časem, ale situace je vážnější, než jsme očekávali,\" řekl Rossi. První závod sezony se pojede v Kataru 20. března.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?
Tento týden v naší redakční garáži zaparkoval Superb s benzinovým dvoulitrem 2,0 TSI o výkonu 150 kW. Na papíře možná nepůsobí tak působivě jako vrcholná verze s pohonem všech kol, ale právě během běžného provozu ukazuje, proč by mohl být pro většinu zákazníků tou nejlepší volbou.