Maďarský jezdec Daniel Nagy vlonil absolvoval druhou polovinu sezony světového šampionátu cestovních vozů FIA WTCC, během které sbíral umístění pouze ve druhé desítce výsledkových listin. I tak však zůstává v týmu Zengö Motorsport.
Tým Zoltána Zengä tedy opět nasadí dvě Hondy Civic. Kromě Nagye bude hájit barvy maďarského týmu i Francouz Aurélien Panis.
"Je toho teď na mě opravdu moc, jsem z toho takový celý rozechvělý, protože jsem teprve nedávno dostal zprávu, že mi Zoli (Zoltan Zengö) věří a já budu moci závodit v jednom z jeho vozů," pověděl osmnáctiletý rodák z Budapešti.
"Díky moc všem, co mi dosud pomohli. Já se budu snažit letos odvděčit ziskem co nejvíce bodů," dodal Nagy.
Nagyovým loňským nejlepším umístěním bylo jedenácté místo v prvním závodě v Kataru.
Největším trendem za posledních 10 let jsou jednoznačně vozy typu SUV. Lidé je mají rádi pro svou robustní karoserii, zvýšení podvozek a dostatek prostoru, jenže mají i nějaká negativa. Proti klasickým kombíkům mívají horší jízdní vlastnosti a také vyšší spotřebu. Vezmeme-li z obou světů to dobré, vznikne zvýšený kombík s pohonem 4x4 a přesně takové auto máme v dnešní recenzi.
Ford Mustang je už desítky let ikonou, kterou pozná asi každý. Tentokrát se podíváme na ojetý kus z roku 2022, který nabízí to nejlepší z klasického amerického receptu - karoserii typu kupé, atmosférický pětilitrový osmiválec, manuální převodovku a v tomto případě i sportovní sedadla Recaro. Je to lepší volba než posledně testovaný kabriolet s automatem?