Danica Patrick se pomalu seznamuje

Patrick, Danica
Patrick, Danica, foto: IndyCar Media
iM3 25. prosince 2006 14:01
Sdílej:

Novým partnerem v roce 2007 jí bude úspěšný tým Andretti Green Racing, jenž se v sezóně dominujících vozů Penske a Ganassi dokázal dvakrát prosadit.

AGR podepsalo s Patrick smlouvu v polovině léta, ale teprve až nyní jí vedení týmu poskytlo šanci usednout do nového vozu. Danica Patrick testovala 21. prosince na okruhu Homestead-Miami pneumatiky Firestone.

Ve stejný čas, ale na opačné straně Ameriky, se s pomocí Dana Wheldona a Scotta Dixona podrobovaly těžké zkoušce nové motory Honda.

Patrick s vozem #7 v černomodrém zbarvení a nápisy hlavního sponzora Motorola musela na první seznámení čekat o šest dní více, než bylo původně v plánu.

V zimním období se stává Florida častým terčem deštných mraků, které si vybrali i závodní areál. Následujícího dne Patrick nakrátko usedla za volant, ale mechanická porucha ji nadobro vyřadila z odpoledního testování.

Foto: IndyCar Media

Témata:
Stalo se
Elektro
Audi Q5 představuje verze e-hybrid SUV a Sportback

Nové Audi Q5 e-hybrid: Rodina se rozšiřuje o plug-in verzi. Koupíte ho už pod 1,7 milionů

Audi rozšiřuje rodinu modelu Q5 o plug-in hybridy. Nové SUV i Sportback e-hybrid kombinují výkon až 367 koní, elektrický dojezd do 100 kilometrů a vyspělé technologie. Do prodeje vstoupí koncem roku 2025, nejlevnější verze vyjde na více než 69 tisíc eur (cca 1,7 milionu korun).

Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.

Novinky
BMW Speedtop

BMW Speedtop (2025) bere dech. Toto krásné kombi půjde skutečně do výroby

BMW na prestižním festivalu elegance u jezera Como představilo vůz, který bere dech. Nový model Speedtop navazuje na loňské koncepty a tentokrát nepůjde jen o výstavní kus – limitovaná série 70 vozů s osmiválcem pod kapotou míří do výroby. Design, luxus a výkon v unikátním shooting braku, který si ale běžný smrtelník nekoupí.