Tradiční akční nabídka 7 dní Peugeot se letos opět vrací. Hlavním lákadlem bude sedmiletá záruka, ovšem chybět nebudou ani výhodné ceny. Akce proběhne v celé koncesionářské síti Peugeot od 14. do 20. září 2020.
Akce 7 dní Peugeot se v Česku již stala tradicí, a proto mnozí příznivci značky vědí, že v září nastává ten pravý čas pro nákup osobního vozu Peugeot za zvýhodněnou cenu. Celá koncesionářská síť Peugeot očekává, že od 14. do 20. září bude v showroomech rušno. Letošní akční nabídka je navíc mimořádně atraktivní. Poprvé v historii se totiž prodlužuje značková záruka u většiny modelů osobní řady na 7 let (100 000 km). Kromě toho jsou tyto vybrané modely nabízeny za zvýhodněné ceny.
Nejmenší zástupce značky, Peugeot 108 ve verzi ACTIVE 1.0 VTi 72 S&S MAN5, je nabízen za cenu 237 000 Kč.
Stálici modelové řady, Peugeot 308, ve verzi ACTIVE, lze v rámci akce pořídit za 377 000 Kč, variantu SW pak za 399 000 Kč.
Lídr evropského trhu kompaktních SUV, Peugeot 3008, bude v akčním týdnu prodáván za cenu 517 000 Kč, jeho prostornější bratr, sedmimístné SUV Peugeot 5008 pak za 555 000 Kč.
A konečně oblíbená osobní dodávka Peugeot Rifter dostane na 7 dní akční cenovku 389 000 Kč pro verzi ACTIVE 1.2 PureTech 110 S&S MAN6. Kompletní přehled akčních cen je k dispozici na peugeot.cz.
Souběžně s akcí 7 dní Peugeot, určené zejména pro soukromé zákazníky, proběhne i akce 7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL, která se naopak zaměřuje na firemní klienty. Ti mohou v rámci akční nabídky nakupovat modely Peugeot Boxer, Expert, Partner a Traveller a využít přitom tři klíčové výhody: 3 roky kompletní servis, 3 roky záruka a 3% business úvěr.
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.