Srba Servis, autorizovaný dealer Subaru, právě pro Vás připravil prodejní akci na nové vozu Subaru, kdy Vám nyní stačí jen 70% ceníkové ceny.
Nevěříte?
Věřte, přijďte a vyberte si nový vůz Subaru v našem prodejním a servisním centru Srba Servis & Subaru. Po výběru vhodného modelu připravíme zajímavé financování, kde Vás požádáme o složení zálohy ve výši 30% z ceny vozu, dalších 40% Vám rozložíme na splátky po dobu 36 měsíců. A co dále? Velmi jednoduché – vozidlo nám můžete dát zpět a my za Vás doplatíme zbylých 30% nebo se můžete rozhodnout a vozidlo si po doplacení nechat pro další užívání.
Využijete-li naší nabídky – máte vždy nový vůz po 3 letech provozu a zajistíte si tak optimálně nízké náklady na jeho provoz.
Příklad:
Ceníková cena vozu SUBARU OUTBACK (MY13) 2.0D Active 110 kW (150k) 6MT je 919.000,- Kč vč. DPH, Vy však za něj díky našemu financování zaplatíte jen 643.629,- Kč vč. DPH.
Pro bližší info kontaktujte našeho obchodního zástupce – slečna Jitka Větrovská na e-mailu: jvetrovska@srba.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš Srba Servis & Subaru tým
Jíloviště 188
252 02 Praha – západ
Tel.: 255 717 011
V loňském roce jsme si do testu vzali hned několik lehce ojetých SUV z prémiového segmentu. Začalo to s Audi Q5, BMW X3 a minulý týden jsme přidali do party Volvo XC60. Vyzkoušeli jsme i aktuální generaci Lexusu NX. Bylo tedy na čase sáhnout také po Mercedesu GLC a zjistit, kdo je skutečným králem této třídy.
Oblíbené středně velké SUV ze světa prémiových značek, které má rozhodně co nabídnout. Volvo XC60 boduje designem, bezpečností i univerzálností, ale ne všechno je zlato, co se třpytí. Dobrou zprávou je, že dnes se dá pořídit za velmi zajímavé peníze, díky čemuž jde o překvapivě dostupné a velmi univerzální auto pro široké spektrum zákazníků.