Společnost Infiniti se připojí ke společnosti Microsoft a přidá se k celosvětovému uvedení nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft, Windows 7.
Společnost Infiniti využije nové prvky pro zákazníky, nabízené v rámci programu Microsoft Advertising, a díky systému Windows Theme Experiences a galerii motivů pro pracovní plochu Windows 7 prezentuje svou značku publiku, na kterém jí tolik záleží. Uživatelé systému Windows 7 si budou moci přizpůsobit pracovní plochu pomocí motivů Infiniti a odlišit tak vzhled svého počítače díky individualitě této značky.
Podle společnosti IDC si až 50% majitelů přizpůsobuje vzhled svých počítačů a mnozí z nich neustále hledají nové způsoby, jak docílit svěžího a odlišného vzhledu.
Pozadí, prezentace a spořiče obrazovky s náměty Infiniti budou dodávány v rámci speciální sady motivů Infiniti, kterou si uživatelé systému Windows 7 mohou stáhnout z galerie motivů pro pracovní plochu Windows 7 na adrese http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=109286.
Spojení se společností Microsoft se společnosti Infiniti nabízí jakoby automaticky. Společnost totiž vidí technologie jako základní součást „moderního luxusu“ ve svých automobilech. Doplňky nabízené společností Infiniti, jako je například systém Conectiviti, tedy jeden z nejvíce propracovaných multimediálních systémů v automobilech, si vzhledem k absolutní snadnosti ovládání získávají fanoušky po celém světě.
Přizpůsobení vzhledu osobnosti majitele je přeci pro společnost kladoucí důraz na individualitu přirozené. To dokazuje i oceňovaný program služeb zákazníkům Komplexní zákaznická zkušenost. Pro lidi, kteří nechodí vyšlapanými cestičkami, nyní zkušenost Infiniti začíná hned při ranním přihlášení.
Systém Windows 7 byl uveden na trh 22. října u více než 45 000 prodejců po celém světě, a to ve 14 jazycích (angličtina, španělština, japonština, němčina, francouzština, italština, holandština, ruština, polština, brazilská portugalština, korejština, zjednodušená čínština a tradiční čínština (pro Čínu i Hongkong). Od 31. října bude k dispozici i pro další jazyky (turecký, český, portugalský, maďarský, švédský, dánský, norský, finský, řecký, ukrajinský, rumunský, arabský, litevský, bulharský, estonský, slovinský, hebrejský, thajský, chorvatský, srbský, lotyšský).
Luxusní a výkonné sedany, coupé, kabriolety a crossovery Infiniti se prodávají ve 35 zemích na celém světě.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.
Segment ostrých hatchbacků neboli „hot-hatchů“ mám velice rád. Jedná se o dostupné vozy s levným servisem, které řidiče baví při každé jízdě a zároveň se s nimi dá jezdit i každý den po městě. V posledních letech jsou bohužel téměř vyhynulým druhem – mluvím například o hravé Fiestě ST, precizním Hyundai I20 N, ale i o Renaultu Clio RS, Peugeotu 208 GTI či VW Polo GTI. Je nová Škoda Fabia 130 autem, které zaujalo místo po těchto legendách?