Spoločnosť Nissan v rámci Jarnej kampane, ponúka záujemcom automobily značky Nissan s výraznými zľavami až do výšky 3 000 EUR. Zároveň Nissan podporuje aj druhé kolo šrotovného na Slovensku a poskytuje na svoje vybrané modely v hodnote do 25 000 EUR zľavu 1 000 EUR ako príspevok k dotácii od štátu.
Príspevok od spoločnosti Nissan vo výške 1 000 EUR platí pre vybrané modely vozidiel Micra, Note a Tiida. Šrotovné sa dá uplatniť aj na modely Qashqai a Qashqai+2 vyrobené do konca roku 2008. Vďaka príspevku od dílera a od štátu tak môžu zákazníci získať tieto autá opäť so zľavou až 2 000 EUR.
Aj po ukončení šrotovného však spoločnosť Nissan ponúka záujemcom výrazné zľavy. V rámci Jarnej kampane získajú štýlové mestské vozidlo Nissan Micra so zľavou 1 000 EUR, kompaktný a praktický model Nissan Tiida so zľavou 2 000 EUR a rodinné vozidlo Nissan Note dokonca so zľavou až 3 000 EUR!
Cena obľúbeného mestského crossoveru Nissan Qashqai, prvého sedemmiestneho crossoveru Nissan Qashqai+2, Nissan X-Trail vo výbave 2.0l XE M/T 4x4, ako aj vozidla Nissan Pathfinder sa vďaka Jarnej kampani znížila o 1 000 EUR a pickup Nissan Navara získajú záujemcovia teraz so zľavou až 15%.
Výhodná ponuka pre zákazníkov sa týka aj vybraných modelov ľahkých úžitkových vozidiel. Na pickup Nissan NP300 s ročníkom výroby 2008 ponúka spoločnosť Nissan zľavu 11,5%. Spoľahlivú a účelnú dodávku Nissan Interstar môžu záujemcovia získať so zľavou 26,5% a praktický Nissan Primastar dokonca so zľavou až 28%.
Všetky zľavy platia do vypredania skladových zásob.
Mezi prémiovými sedany nižší střední třídy máte stále poměrně široký výběr. Pravděpodobně vás jako první napadne německá trojice v podobě BMW řady 3, Mercedes-Benz třídy C a Audi A4. Jsou to skvělá auta, která nabídnou velmi dobré zpracování, technologie i komfort, ale u běžných motorizací často postrádají jednu důležitou věc – emoce. Pokud ale hledáte auto, které nebude jen perfektním dopravním prostředkem, ale při každém nastartování vám vykouzlí úsměv na tváři, možná by vás měla zajímat Alfa Romeo Giulia.
Nové BMW třídy 5 je klasickým reprezentantem vyšší střední třídy. Ačkoliv na nejnovější generaci stále nahlížím pohledem, že se jedná o nedávno představenou novinku, čas neúprosně letí a od zahájení prodeje utekly už tři roky. Začíná se tedy objevovat i na sekundárním trhu mezi zánovními vozy. Jeden takový kus jsme si vybrali do dnešní recenze a to především proto, že stojí téměř stejně, jako zánovní Superb čtvrté generace.