Srba Servis = to jsou nové ceny originálních náhradních dílů a příslušenství Saab...
Srba Servis přináší příznivcům značky Saab zcela nové ceny originálních náhradních dílů a příslušenství Saab s platností od 23.10.2008, kdy ceny dosahují velmi razantního snížení a zákazníci tak ušetří až 30%. Srba Servis, jako autorizovaný dealer renomované švédské značky Saab, tak otevírá své služby pro všechny příznivce značky Saab, kteří tak mohou využít sofistikovaného vybavení servisního zázemí společnosti Srba Servis za velmi cenově příznivých podmínek a plně využít výhod při používání originálních náhradních dílů.
Možná i Vy si pohráváte s myšlenkou opravy Vašeho vozidla Saab v neznačkovém servisu, kde nabízejí nižší hodinové sazby. Nezapomínejte však, že často tyto opravny stráví nad opravou Vašeho vozidla více času a tak konečná cena bývá mnohdy vyšší, než-li v autorizovaném servisu.
Srba Servis i nadále podporuje servisování vozidel Saab starších 5 let pod svými křídly a na důkaz tohoto přinášíme všem majitelům těchto vozidel slevu ve výši 30% na všechny servisní úkony z běžné sazby Srba Servis.
Stále nevěříte? Podívejte se na naši nabídku, která je jistě aktuální vzhledem k nadcházejícímu počasí (tato nabídka platí pro všechny zákazníky Saab bez ohledu na stáři jejich vozidla):
Servisovat vozy Saab se v Srba Servisu vyplatí: - přehození zimních pneu za letní vč. vyvážení - kontrola a seřízení geometrie - náhradní vůz po dobu opravy
To vše jen za 999,- Kč bez DPH
Objednejte si svůj servis ještě dnes, stačí jen kliknout na Srba Servis Saab
Těšíme se na setkání s Vámi, Váš Srba Servis & Saab tým
Trh s novými automobily prošel za poslední roky poměrně turbulentním obdobím. Mizí mnoho tradičních modelů, řeší se emise a pozornost se soustředí na vozy typu SUV či elektromobily. Negativem je všeobecný nárůst cen nových aut a proto je skvělá zpráva, že zde existuje velké množství lehce ojetých automobilů, které jsou často o více, než třetinu levnější a nabízí mnoho prostoru za přijatelnou cenu. Přesně to je případ tohoto šikovně postaveného Mercedesu.
Každé vozidlo, se kterým vyrážíte na pozemní komunikace, musí mít sjednané alespoň nějaké pojištění. To se označuje jako povinné ručení a je klíčovou součástí odpovědného provozování motorového vozidla. Jeho sjednání je nejen zákonnou povinností, ale také ochranou před finančními následky potenciálních škod, proto si ho nezapomeňte sjednat a vybrat si nejen to nejvýhodnější, ale i nejlepší. Jak na to?
Jako žena motoristického novináře jsem si na místě spolujezdce vyslechla už nespočet monologů svého muže, když si nahlas komentoval výhody nebo naopak nedostatky jednotlivých vozů. Takový pohled na auto já bohužel nemám, takže nedokážu říct, kolik má pod kapotou koní nebo o jaký typ hybridu se jedná, ale mám mnoho svých postřehů, které jsem za dobu používání této krásné DS3 vypozorovala. Bude to tedy poněkud netradiční recenze.
Třetí generace modelu Audi Q3 přijíždí po sedmi letech s výrazným technologickým posunem. Nabídne micro-LED světla s desítkami tisíc pixelů, inteligentní páčky pod volantem i umělou inteligenci v infotainmentu. Kromě benzínu a dieselu nabídne také plug-in hybrid s dojezdem 120 km čistě na elektřinu. Do showroomů dorazí letos v říjnu, cena základní verze startuje v Německu na 44 600 eurech.
BMW vypustilo první technické detaily k nové generaci elektromobilu iX3 a nastavilo laťku vysoko. Dojezd přes 800 kilometrů, ultrarychlé nabíjení výkonem 400 kW a zcela nový softwarový mozek s názvem „Srdce radosti“. Premiéru chystá v září na autosalonu IAA.
Tesla rozšiřuje nabídku restylovaných Modelů S a X. Design téměř beze změn, ale dojezd i ceny míří nahoru. Novinkou jsou adaptivní světla, vylepšené odpružení a delší dojezd až 660 kilometrů. Američané si ale připlatí – až o 5 tisíc dolarů (cca 108 tisíc korun) více než dosud.
Tento týden nám do redakční garáže přijela nová generace legendárního Land Cruiseru. Proti předchůdci udělala velký skok kupředu, což je znát hlavně uvnitř. Mezi novinky se však neřadí jen hranatější design a modernější interiér, ale také různé technické vychytávky, které oceníte především v terénu, kde je proti předchůdci schopnější. Dnešní recenze však ukáže i nějaké oblasti, které jsou v novince horší, které to jsou?
Před začátkem 81. ročníku Polské rally došlo k tragické události. Jednadvacetiletý italský jezdec Matteo Doretto, juniorský mistr Itálie pro rok 2024, zahynul při nehodě během soukromého testu. Podle dostupných informací jeho vůz narazil do stromu poté, co sjel ze silnice.
Audi rozšiřuje rodinu modelu Q5 o plug-in hybridy. Nové SUV i Sportback e-hybrid kombinují výkon až 367 koní, elektrický dojezd do 100 kilometrů a vyspělé technologie. Do prodeje vstoupí koncem roku 2025, nejlevnější verze vyjde na více než 69 tisíc eur (cca 1,7 milionu korun).