Značkové financování Audi Finance od ŠkoFINu ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa připravilo na letní měsíce letošního roku atraktivní nabídku finančních služeb, která se vztahuje na všechny modely řady A3/S3.
Od 6. června do 30. září 2008 si mohou zákazníci, kteří uvažují o koupi Audi A3, financovat vůz bez navýšení. Na rozdíl od předchozích zvýhodnění se tato akce týká všech modelů řady, od třídveřových A3, přes pětidveřové A3 Sportback, otevřené A3 Cabriolet i sportovní S3 a S3 Sportback.
Finanční leasing je určen pouze pro fyzické osoby, délka leasingu je 36 nebo 48 měsíců. Splátka předem se pohybuje od 30 % do 70 % pro délku leasingu 36 měsíců a od 40 % do 70 % pro délku leasingu 48 měsíců. Zůstatková hodnota vozu je vždy 119 Kč vč. DPH.
Pro podnikající zákazníky je připraven zvýhodněný úvěr. Splatnost úvěru je možné volit mezi 12, 24, 36 a 48 měsíci. Splátka předem se může pohybovat od 30 % do 70 % pro délky úvěru 12, 24 a 36 měsíců a od 40 % do 70 % pro délku úvěru 48 měsíců.
Modelová řada Audi A3 byla před několika týdny představena v inovované podobě. S volitelnými bi-xenonovými světlomety jsou například součástí působivé přídě pro Audi typické denní světlomety ze světelných diod. Nová zpětná zrcátka mají v krytech diodové ukazatele změny směru, z boku vyniknou nová kola a provedení klik. Záď s novým nárazníkem je obzvláště výrazná u verze Sportback, která má uvnitř svítilen zakomponován kontrastní svítící obrys vytvořený ze světlovodu. Novinkou letošního jara je Audi S3 Sportback, který je alternativou pro třídveřový model Audi S3. Srdcem obou vozů je motor 2.0 TFSI s nejvyšším výkonem 195 kW (265 k) a maximem točivého momentu 350 Nm. Základní ceny všech modelů vozů Audi v ČR jsou nyní odvozovány od aktuálního kurzu české koruny k euru. Podle kurzu z 31.5. 2008 (devizy - prodej podle kurzovního lístku banky UniCredit Bank) můžete mít Audi A3 již za 503 500 Kč. K dispozici jsou i verze s odpočtem DPH pro vybrané modely.
Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila světu svůj nejnovější crossover, Škoda Epiq. Nejdostupnější elektrické auto značky se dosud ukazovalo pouze jako designová studie, nyní se ale Epiq představil v Mnichově po boku dalších koncernových kompaktních crossoverů koncernu Volkswagen. Přestože detaily ohledně výbavy a cen zůstávají tajemstvím, víme, že cena by měla začínat na částce kolem 600 000 Kč. Sériová výroba započne už příští rok.
Minulý týden nám dělalo společnost velice příjemné SUV, které skvěle vypadá, výborně jezdí, má rozumný nájezd kilometrů a nestojí majlant. Potěší především řidiče, kteří si potrpí na špičkovou ergonomii, nízkou spotřebu a velmi dobré jízdní vlastnosti. Má to vůbec nějaký háček?
Kodiaq druhé generace už nějaký čas brázdí české silnice a tak se na trhu s ojetými vozy začaly objevovat první vlaštovky. Jednu takovou jsme si v nejnižší výbavě Selection vybrali do naší dnešní recenze. Jedná se o roční auto z Mototechny s nájezdem necelých 27 tisíc kilometrů za 940 tisíc, což je proti ceně nového vozu aktuálně úspora přes 250 tisíc korun. Má to nějaký háček?
Do dnešní recenze dorazil Elroq, který si v prodejích vede od uvedení na trh velmi dobře. Většinou testujeme auta v nejvyšších výbavách, ale tentokrát jsme záměrně do testu vzali co možná nejlevnější provedení, abychom zjistili, zda-li základní verze v testu obstojí.