Nová Fabia přiváží české filmové hity

Fabia
Fabia, foto: Archiv AutoRoad.cz
Jan Fiala 7. srpna 2007 09:30
Sdílej:

Nejprodávanější český vůz a nejoblíbenější české filmové hity patří k sobě – díky nové letní akci Škoda Auto nazvané Autokino Fabia. Pod širým nebem čekají na všechny návštěvníky zábava, svezení s novou fabií a při troše štěstí i zajímavé výhry.

Během sedmi týdnů si na své přijdou dámy i pánové: Autokino Fabia přiváží do sedmi českých a moravských měst možnost projet se nejnovějším modelem mladoboleslavské automobilky, zhlédnout ze sedadla vlastního vozu nejžádanější české filmy a k tomu ještě zažít pocity paintballového střelce, pilota rádiově řízené Fabie WRC nebo se nechat profesionálně nalíčit jako obletovaná filmová hvězda.

Letní roadshow odstartovala o víkendu v Ostravě a v dalších týdnech zavítá do Brna, Hradce Králové, Liberce, Českých Budějovic, Plzně a Prahy. Začíná se vždy ve čtvrtek podvečer a během tří večerů Autokino Fabia postupně nabídne české filmové hity Rafťáci, Účastníci zájezdu a Kráska v nesnázích. Na místě budou vždy nové fabie pro testovací jízdy a atraktivní doprovodný program. Vstup i všechny atrakce Autokina Fabia jsou pro návštěvníky zdarma, stačí jen přijet na místo vlastním vozem, mít s sebou jakýkoliv FM přijímač a naladit pak správnou frekvenci.

Nová Škoda Fabia se poprvé představila na březnovém autosalonu v Ženevě a od zahájení prodeje se okamžitě stala suverénně nejprodávanějším osobním vozem v České republice. Nabízí atraktivní design, bohatou výbavu a řadu chytrých detailů. Autokino Fabia je potom další ze série netradičních akcí, které Škoda Auto pro své zákazníky v souvislosti s novým modelem Fabia připravila. Velký ohlas např. nedávno vzbudil téměř pětiminutový reklamní spot „Láska na první svezení“ vysílaný na všech tuzemských TV stanicích.

Autokino Fabia - program: 9.8. – 11.8.  Brno (Globus Královo Pole) 16.8. – 18.8. Hradec Králové (stadion v Malšovicích) 23. – 25.8.  Liberec (Tipsport aréna) 30.8. – 1.9. České Budějovice (Jiráskovo nábřeží – hřiště autoškoly) 6.9. – 8.9.  Plzeň (Globus Chotíkov) 13.9. – 15.9.  Praha (cyklostezka Braník-Modřany, ul. Vltavanů) Více o nové Škodě Fabii i Autokinu Fabia vždy aktuálně na www.skoda-auto.cz

Zdroj: Tisková zpráva Škoda Auto, a.s.

Témata:
Stalo se
Ze světa
Matteo Doretto

Tragédie před startem Polské rally: Ital Matteo Doretto (†21) zemřel při testovací jízdě

Před začátkem 81. ročníku Polské rally došlo k tragické události. Jednadvacetiletý italský jezdec Matteo Doretto, juniorský mistr Itálie pro rok 2024, zahynul při nehodě během soukromého testu. Podle dostupných informací jeho vůz narazil do stromu poté, co sjel ze silnice.

Elektro
Audi Q5 představuje verze e-hybrid SUV a Sportback

Nové Audi Q5 e-hybrid: Rodina se rozšiřuje o plug-in verzi. Koupíte ho už pod 1,7 milionů

Audi rozšiřuje rodinu modelu Q5 o plug-in hybridy. Nové SUV i Sportback e-hybrid kombinují výkon až 367 koní, elektrický dojezd do 100 kilometrů a vyspělé technologie. Do prodeje vstoupí koncem roku 2025, nejlevnější verze vyjde na více než 69 tisíc eur (cca 1,7 milionu korun).

Testy aut
DS3 Performance Line Hybrid

DS3 Performance Line Hybrid – stylovka do města, která mi nesluší

Do další dlouhodobé recenze zavítal francouzský elegantní crossover, který díky svému sebevědomí nemá nejsnazší život. Naše testování bude mít dvě části – první bude z pohledu mého a druhá z pohledu mé ženy. Budeme mít stejné závěrečné hodnocení nebo se naše názory budou výrazně lišit?

Novinky
Kia Sportage (2026)

Kia Sportage (2026): Láká na facelift s Netflixem, hlasovým ovládáním a hybridem s předním náhonem

Facelift populárního korejského crossoveru Kia Sportage přináší kromě kosmetických úprav i technologický skok. Nový infotainment zvládne streamování videa, aktualizace přes internet i platby za parkování. Pod kapotou se objeví výkonnější hybridy s novou automatickou převodovkou a poprvé i plug-in verze s pohonem předních kol.