Zvláštní rozmary milionářů? Tohle auto má v laku měsíční prach

-mao / AutoRoad.cz, 3. února 2018, 10:00 Google+

Aston Martin Valkyrie je skutečně unikátní automobil, který svým výkonem i technologií převyšuje většinu myslitelné konkurence. Malou vadou na kráse je jeho extrémně vysoká cena, nicméně za to majitelé dostanou jedinečnou možnost specifikovat si naprosto vše podle svých představ.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Jedinečný Aston Martin Valkyrie dostane lak s obsahem měsíčního prachu

Jedinečný Aston Martin Valkyrie dostane lak s obsahem měsíčního prachu | foto: instagram

Sdílejte článek

A právě této skutečnosti se rozhodl využít člověk, zřejmě velice zámožná, který na Instagramu vystupuje pod jménem "lamborghinks". V jeho sbírce už se nachází vozy jako Pagani Huayra BC, Lamborghini Veneno nebo Koenigsegg Agera XS. Velice brzy však přidá další vzácný kousek - červený Aston Martin Valkyrie, v jehož barvě bude i měsíční prach.

Možná teď nechápavě kroutíte hlavou, nicméně na Instagramu se tento člověk pochlubil koupí kamene z měsíce, který bude rozdrcen na prach a ten bude přimíchán do exkluzivní červené barvy v odstínu "Karosserie Lunar Red". Majitelé hypersportů mají mnoho šílených nápadů a přání, nicméně tohle bude nový vrchol.

BIG ANNOUNCEMENT!!! My visit to Aston Martin was very inspiring. A few weeks ago @milesnurnberger had commented to me that a spec we were discussing reminded him of a Space Ship. I immediately responded, “The Valkyrie makes a Space Ship look like a Car!” 😆👍 That got me thinking... How do I raise the bar of my spec to be worthy of Valkyrie level? 🤔 If ever there was a machine that could grip the ground and rip around the craters of the Moon like it’s on rails, it would be the Aston Martin Valkyrie. Unfortunately, science won’t allow me to be the first person to drive on the Moon (gravity is still an issue, they say), but nothing is stopping me from bringing the Moon to my Valkyrie!! 🌚 I have sourced, gotten proper verification, and purchased an actual Rock from the Moon which will be ground to dust and used as a key ingredient in Karosserie Lunar Red which will be the color of my Aston Martin Valkyrie. This will be the first car ever to feature a paint formula that includes actual ingredients from #SPACE !!! Thank You to everyone at @astonmartinlagonda, @redbullracing and Karosserie in Wayne, PA. More renderings will be released in the coming weeks and months. We will also document and share some of the process of making actual Moon Rock part of this very special color being developed exclusively for the most special car of my lifetime: The Aston Martin Valkyrie. 🙏👽🙏 Thanks to 🖍@marcovanoverbeeke🖍 for helping refine my spec and providing me with renderings and thanks to 🌠@capitolsunset🌠 for setting the mood of the image on the Moon. More to come!! #ToTheMoonAndBack #🌚 🙏😆🙏 ______________________________________________________ #AstonMartin #Valkyrie #AstonMartinValkyrie #Moon #MoonRock #KarosserieLunarRed #KrisSingh #Red #BloodRedMoon #ToTheMoonAndBack #ComingSoon #2019 #RaiseTheBar #NASA #RedBull #RedBullRacing #AdrianNewey #MarekReichman #MilesNurnberger #AndyPalmer #AstonMartinRules #GameChanger #LunarRed #F1 #AstonMartinLive #RedWillNeverBeTheSame #TheRedOfAllReds #BLESSED ______________________________________________________ PS - No information or details regarding my source, purchase price, weight of the Moon Rock, or other, will be shared.

Příspěvek sdílený Kris Singh (@lamborghiniks),

Za tímto nápadem přitom stála konverzace, během které někdo pronesl, že Valkyrie připomíná kosmickou loď převlečenou za auto. Projet se s Valkyrii ve vesmíru je však nemožné, proto se budoucí majitel rozhodl přinést si kus vesmíru do auta.

Měsíční prach však není jediným extrémem na tomto voze. Jeho pohonný systém je totiž složen z atmosfericky plněného 6.5 litrového motoru V12, který ladili odborníci z Cosworth. Kromě toho se zde ale nachází i elektromotor od Rimacu, díky čemuž má vůz celkový výkon 1130 koní. Úchvatná je však i aerodynamika vozu, která dokáže generovat přítlak až 1815 kilogramů, díky čemuž se může Valkyrie směle rovnat i vozům Formule 1.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Zvláštní rozmary milionářů? Tohle auto má v laku měsíční prach

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Souboj titánů

Němci bijí na poplach, Tesla je překonává už i v Evropě

Tesla Model X kanadské policie vyvolala velkou kontroverzi

Nová policejní elektrická auta? Veřejnost zuří vzteky

Ruský policista si zahrál na Terminátora a probojoval se do ujíždějícího vozu

Ruský policista se proměnil v Terminátora, tohle by ani Schwarzenegger nedokázal

Ferrari 488 Pista

Hardcore Ferrari 488 konečně dostalo jméno. Pista má být kladivem na Porsche RS

Lexus představí ve světové premiéře svůj nový crossover UX

Lexus čekají v Ženevě hned dvě premiéry, představí se nový crossover UX a sedmimístné RX L

Elektromobily Tesla Model 3 upevněné v letadle během stěhování z USA do Evropy

Co odhalila rozebraná Tesla Model 3? Němečtí technici byli naprosto ohromeni

reklama
reklama

Doporučujeme

Nový Nissan Leaf

Nejlepší elektromobil roku 2018? Nissan Leaf deklasoval konkurenci

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. Škoda MB Wankel jezdila a měla řadu výhod. Proč revoluční novinku v AZNP zamítli?

  2. Putinovo nové auto? Má ho hlídat nejošklivější SUV světa

  3. První československé tanky? Zlaté české ručičky je stavěly z odstavených vraků

  4. Jak se vyhnout nehodě na sněhu? Zkuste tyto triky

  5. Jak se vyhnout pokutě na dálnicích? Jednoduchá rada vám může ušetřit tisíce

  6. Policie zkoušela jedinečný prototyp Tatry! Ta předběhla dobu o desítky let

reklama

Zprávy odjinud