Zvláštní rozmary milionářů? Tohle auto má v laku měsíční prach

-mao / AutoRoad.cz, 3. února 2018, 10:00 Google+

Aston Martin Valkyrie je skutečně unikátní automobil, který svým výkonem i technologií převyšuje většinu myslitelné konkurence. Malou vadou na kráse je jeho extrémně vysoká cena, nicméně za to majitelé dostanou jedinečnou možnost specifikovat si naprosto vše podle svých představ.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Jedinečný Aston Martin Valkyrie dostane lak s obsahem měsíčního prachu

Jedinečný Aston Martin Valkyrie dostane lak s obsahem měsíčního prachu | foto: instagram

Sdílejte článek

A právě této skutečnosti se rozhodl využít člověk, zřejmě velice zámožná, který na Instagramu vystupuje pod jménem "lamborghinks". V jeho sbírce už se nachází vozy jako Pagani Huayra BC, Lamborghini Veneno nebo Koenigsegg Agera XS. Velice brzy však přidá další vzácný kousek - červený Aston Martin Valkyrie, v jehož barvě bude i měsíční prach.

Možná teď nechápavě kroutíte hlavou, nicméně na Instagramu se tento člověk pochlubil koupí kamene z měsíce, který bude rozdrcen na prach a ten bude přimíchán do exkluzivní červené barvy v odstínu "Karosserie Lunar Red". Majitelé hypersportů mají mnoho šílených nápadů a přání, nicméně tohle bude nový vrchol.

BIG ANNOUNCEMENT!!! My visit to Aston Martin was very inspiring. A few weeks ago @milesnurnberger had commented to me that a spec we were discussing reminded him of a Space Ship. I immediately responded, “The Valkyrie makes a Space Ship look like a Car!” ?? That got me thinking... How do I raise the bar of my spec to be worthy of Valkyrie level? ? If ever there was a machine that could grip the ground and rip around the craters of the Moon like it’s on rails, it would be the Aston Martin Valkyrie. Unfortunately, science won’t allow me to be the first person to drive on the Moon (gravity is still an issue, they say), but nothing is stopping me from bringing the Moon to my Valkyrie!! ? I have sourced, gotten proper verification, and purchased an actual Rock from the Moon which will be ground to dust and used as a key ingredient in Karosserie Lunar Red which will be the color of my Aston Martin Valkyrie. This will be the first car ever to feature a paint formula that includes actual ingredients from #SPACE !!! Thank You to everyone at @astonmartinlagonda, @redbullracing and Karosserie in Wayne, PA. More renderings will be released in the coming weeks and months. We will also document and share some of the process of making actual Moon Rock part of this very special color being developed exclusively for the most special car of my lifetime: The Aston Martin Valkyrie. ??? Thanks to ?@marcovanoverbeeke? for helping refine my spec and providing me with renderings and thanks to ?@capitolsunset? for setting the mood of the image on the Moon. More to come!! #ToTheMoonAndBack #? ??? ______________________________________________________ #AstonMartin #Valkyrie #AstonMartinValkyrie #Moon #MoonRock #KarosserieLunarRed #KrisSingh #Red #BloodRedMoon #ToTheMoonAndBack #ComingSoon #2019 #RaiseTheBar #NASA #RedBull #RedBullRacing #AdrianNewey #MarekReichman #MilesNurnberger #AndyPalmer #AstonMartinRules #GameChanger #LunarRed #F1 #AstonMartinLive #RedWillNeverBeTheSame #TheRedOfAllReds #BLESSED ______________________________________________________ PS - No information or details regarding my source, purchase price, weight of the Moon Rock, or other, will be shared.

Příspěvek sdílený Kris Singh (@lamborghiniks),

Za tímto nápadem přitom stála konverzace, během které někdo pronesl, že Valkyrie připomíná kosmickou loď převlečenou za auto. Projet se s Valkyrii ve vesmíru je však nemožné, proto se budoucí majitel rozhodl přinést si kus vesmíru do auta.

Měsíční prach však není jediným extrémem na tomto voze. Jeho pohonný systém je totiž složen z atmosfericky plněného 6.5 litrového motoru V12, který ladili odborníci z Cosworth. Kromě toho se zde ale nachází i elektromotor od Rimacu, díky čemuž má vůz celkový výkon 1130 koní. Úchvatná je však i aerodynamika vozu, která dokáže generovat přítlak až 1815 kilogramů, díky čemuž se může Valkyrie směle rovnat i vozům Formule 1.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Zvláštní rozmary milionářů? Tohle auto má v laku měsíční prach

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Volkswagen Amarok

Nejvýkonnější Volkswagen Amarok? Pick-upy s novým motorem už sjíždí z pásu, známe jejich ceny

Kompletní rozborka Škody Fabie Combi s nájezdem 106 427 km

Ojetá Fabia rozebraná do posledního šroubku? Tohle se často nevidí

Elon Musk (autor: Maurizio Pesce)

Česká stopa v Muskově impériu? Jeho nový projekt ponese název Pravda

Autonomní Volvo XC90 společnosti Uber srazilo ve městě Tempe chodkyni, ta svým zraněním podlehla

Uber dostihly následky tragické nehody, co všechno se změní?

Nové BMW X5 je testováno za polárním kruhem i v Jihoafrické republice

Jak se testuje nové BMW X5? Tohle rozhodně nezvládne každé SUV

Fritz von Opel v experimentálním vozidle Opel RAK2

Starý Opel poháněný raketami? Tenhle stroj lámal rekordy už před 90 lety

reklama
reklama

Doporučujeme

Nový Nissan Leaf

Nejlepší elektromobil roku 2018? Nissan Leaf deklasoval konkurenci

Čtěte dále

Nejčtenější články

  1. TEST: Škoda Karoq 1,0 TSI - Budoucnost tří válců? Statistiky mluví jasně

  2. Chris Brown vyvezl své pozlacené Lambo, extravagantní vkus nezapře

  3. Auto, které nelze převrátit? Tesla si z crash testu odnáší světové prvenství

  4. Škoda Octavia s nájezdem 695 000 km? Technik nevěřícně žasl nad její kondicí

  5. Jak dlouho trvá ukrást nový prémiový automobil? Kamerový záznam majitele šokoval

  6. Tatra 77 jako tajná zbraň odboje? V tomhle autě zemřelo víc nacistických důstojníků než v zákopech

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud